ECA-1AHG682
CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1AHG682
ECA-1AHG682 Hakkında
Panasonic ECA-1AHG682, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj tipine sahip, through-hole PCB'lere uygun olup, 2000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta garanti edilir. -55°C ile +105°C arasında güvenli çalışır. 100 kHz'de 1.806A ve 120 Hz'de 1.57A ripple akımını tolere eder. ±20% kapasite toleransı ve 10V dereceli gerilim ile güç kaynakları, filtre devreler ve genel DC uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.806 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.57 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V