ECA-1AHG102B
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1AHG102B
ECA-1AHG102B Hakkında
Panasonic ECA-1AHG102B, 1000µF kapasitesine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 100 kHz'de 529 mA ve 120 Hz'de 460 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through hole montajı sayesinde geleneksel PCB uygulamalarında, güç kaynakları, filtre devreleri ve depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 529 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 460 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V