ECA-0JM472B
CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-0JM472B
ECA-0JM472B Hakkında
Panasonic ECA-0JM472B, 4700 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi sunarak güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. ±20% kapasitans toleransı ile üretilen bileşen, 10 kHz'de 1.989 A ve 120 Hz'de 1.17 A ripple akımı taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.989 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V