ECA-0JM222
CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-0JM222
ECA-0JM222 Hakkında
Panasonic ECA-0JM222, 2200µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans aralığında üretilen bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.513A, 120 Hz'de 890mA ripple akım kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.513 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 890 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V