ECA-0JM153
CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECA-0JM153
ECA-0JM153 Hakkında
Panasonic ECA-0JM153, 15000 µF kapasitansı ve 6.3V rated voltajı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan komponen, 2000 saat ömür garantisi (85°C'de) sunmaktadır. 10 kHz'de 2.89 A ve 120 Hz'de 1.7 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.89 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V