ECA-0JHG472
CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-0JHG472
ECA-0JHG472 Hakkında
Panasonic ECA-0JHG472, 4700 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj türüne sahip bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi sunmaktadır. ±20% tolerans ve polar polarizasyona sahip olan bileşen, 100 kHz'de 1.254 A ripple current kapasitesiyle yüksek frekanslı uygulamalarda, 120 Hz'de 1.09 A ile düşük frekanslı devrelerde kullanılabilir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.254 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V