EA5R1200PUXMODQ
EZ-ARRAY RECEIVER: 1200 MM (47.2
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
EA5R1200PUXMODQ
EA5R1200PUXMODQ Hakkında
Banner Engineering EA5R1200PUXMODQ, EZ-ARRAY serisine ait endüstriyel fotoelektrik alıcı ünitesidir. 1200 mm algılama aralığına sahip bu optik sensör, dış ortamlarda ve tozlu ortamlarda güvenilir çalışma için IEC IP65 koruma sınıfına uyygundur. PNP çıkış konfigürasyonu ile geçme sinyali sağlayarak, otomatik paletleme sistemleri, nesne sayma uygulamaları ve konveyör sistemleri gibi endüstriyel otomasyon çözümlerinde kullanılır. 12V ile 30V arasında beslenebilen sensör, -40°C ile +70°C sıcaklık aralığında çalışabilmesi sayesinde soğuk depo ve sıcak üretim ortamlarında işlevselliğini korur.
Ingress Protection IEC IP65
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Output Configuration PNP
Part Status Active
Voltage - Supply 12V ~ 30V