E92F501VSN271MA40T
CAP ALUM 270UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
E92F501VSN271MA40T
E92F501VSN271MA40T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E92F501VSN271MA40T, 270 µF kapasitansına ve 500V rated voltaja sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür (85°C'de) özellikleriyle genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devresi ve filtre uygulamalarında kullanılır. 3.718A ripple current kapasitesi (100 kHz) ve 295mOhm ESR değeri ile düşük frekans devrelerde filtreleme işlevini gerçekleştirir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 295mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.718 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V