E92F501VSN181MR40T
CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
E92F501VSN181MR40T
E92F501VSN181MR40T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E92F501VSN181MR40T, 180µF kapasitans değeri ve 500V rated voltage ile radial snap-in paket yapısında bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan takılabilir. -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C sıcaklıkta 5000 saat ömrü vardır. ESR değeri 464mOhm @ 120Hz, ripple akımı 100 kHz'de 2.431A, 120Hz'de ise 1.7A olarak belirtilmiştir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olup, yüksek voltaj gerektiren gücü kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 464mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.431 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V