E92F501VND471MA65U
CAP ALUM 470UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
E92F501VND471MA65U
E92F501VND471MA65U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E92F501VND471MA65U, 470µF kapasitansla 500V'a kadar destekleyen yüksek voltaj alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. Radial snap-in montaj tipi ile panellere ve PCB'lere direkt takılabilir. 5000 saatlik ömür süresi 85°C sıcaklıkta garantilidir. ±20% tolerans ile gerilim stabilizasyonu, güç kaynakları, UPS sistemleri, endüstriyel sürücüler ve ağır yükü olan elektrik devrelerinde kullanılır. -25°C ile 85°C arasında stabil çalışır ve 120Hz'de 4A ripple akımına dayanma kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 169mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.72 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V