E92F451VND681MA65T
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
E92F451VND681MA65T
E92F451VND681MA65T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E92F451VND681MA65T, 680 µF kapasitansı ile 450V rated voltajda çalışan snap-in radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. General purpose uygulamalarda kullanılan bu bileşen, ±20% toleransa sahiptir. 85°C'de 5000 saat ömür değerine sahip olan kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışmaya uygundur. 120 Hz'de 113mOhm ESR ve 4.9A ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı destekleyen 4 lead snap-in paketinde sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, sesli sistemler ve endüstriyel kontrol devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Parça durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 113mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.007 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V