E92F421VND821MB65T
CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
E92F421VND821MB65T
E92F421VND821MB65T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E92F421VND821MB65T, 820µF kapasitansı ve 420V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 94mOhm ESR değerine ve 5000 saatlik ömrü -25°C ile 85°C sıcaklık aralığında sunmaktadır. 120Hz'de 5.7A, 100kHz'de 8.151A ripple current kapasitesine sahiptir. Yüksek voltaj güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Bileşen obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 94mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.151 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V