E92F401VSN561MR65U
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
E92F401VSN561MR
E92F401VSN561MR65U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E92F401VSN561MR65U, 560 µF kapasitanslı, 400V derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal montaj türü ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 85°C'de 5000 saat ömür ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. 3.5A @ 120Hz ve 5.005A @ 100kHz ripple current derecelendirmesi ile yüksek frekans ortamlarında istikrarlı performans sağlar. -25°C ile +85°C arasında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 164mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.005 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V