E92F401VSN561MR65T
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
E92F401VSN561MR
E92F401VSN561MR65T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E92F401VSN561MR65T alüminyum elektrolitik kondansatörü, 560µF kapasitans ve 400V nominal voltaj ile tasarlanmıştır. Radial snap-in kasa tipi, through-hole montaj uyumludur. ESR değeri 120Hz'de 164mOhm olan bu bileşen, 100kHz'de 5.005A ripple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile +85°C arasında çalışır ve 85°C'de 5000 saatlik ömür süresi garantilenir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Toleransı ±20%'dir. Ürün şu anda satış dışı durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 164mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.005 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V