E92F401VNT222MC80U
CAP ALUM 2200UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
E92F401VNT222MC80U
E92F401VNT222MC80U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E92F401VNT222MC80U, 2200 µF kapasitans değerine ve 400 V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal, snap-in montaj tipi olan bu bileşen, güç kaynakları, inverterler ve yüksek voltajlı endüstriyel uygulamalarda filtre ve enerji depolama elemanı olarak kullanılır. 85°C sıcaklıkta 5000 saat ömür elde edilebilir ve -25°C ile +85°C arasında çalışabilir. ESR değeri 120 Hz'de 51 mOhm, ripple current kapasitesi 100 kHz'de 13.299 A ve 120 Hz'de 9.3 A'dir. ±20% tolerans ile sunulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 51mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.299 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V