E92F401VNT102MU50T
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
E92F401VNT102MU
E92F401VNT102MU50T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E92F401VNT102MU50T, 1000µF kapasitansına ve 400V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajlı through-hole paket ile tasarlanan bu komponentin -25°C ile +85°C arasında çalışabilir. 100mOhm ESR değeri ile 120Hz düşük frekans ripple akımını 5,4A, 100kHz yüksek frekans ripple akımını ise 7,722A düzeyinde taşır. 85°C'de 5000 saat ömür süresi belirtilmiştir. ±20% kapasite toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.722 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V