E92F401VND122MAA0U
CAP ALUM 1200UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
E92F401VND122MAA0U
E92F401VND122MAA0U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen 1200µF kapasitanslı, 400V voltaj derecesi olan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi radyal gövde ile tasarlanmıştır. ±20% toleranslı bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığında kullanılır. 73mOhm ESR değeri, 7.2A (120Hz) ve 10.296A (100kHz) ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanım için uygundur. 85°C'de 5000 saat ömür garantili.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 73mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.296 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V