E92F3J1VNT332MCA5U
CAP ALUM 3300UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
E92F3J1VNT332MCA5U
E92F3J1VNT332MCA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E92F3J1VNT332MCA5U, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 385V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial, snap-in montaj tipi ile panellere kolay takılabilir. 37 mOhm ESR değeri ve 17.446 A ripple current (@100kHz) kapasitesi sayesinde güç kaynağı, UPS sistemleri, endüstriyel kontrol cihazları ve enerji dönüştürücülerde yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ve -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 37mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.446 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V