E92F3J1VNT182MU80U
CAP ALUM 1800UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
E92F3J1VNT182MU80U
E92F3J1VNT182MU80U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen 1800µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatör. 385V nominal gerilime sahip bu komponentin ESR değeri 62mOhm @ 120Hz'dir. Through-hole montajlı radial can tipi olup snap-in bağlantı sistemiyle 5 lead'e sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantilidir. Yüksek frekansta 11.44A, düşük frekansta 8A ripple akımı taşıyabilir. ±20% toleranslı bu kondansatör, yüksek gerilim endüstriyel uygulamaları, güç kaynağı devrelerinde filtre ve enerjisi depolama amaçlı kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 62mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.44 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V