E92F3J1VND821MA65T
CAP ALUM 820UF 20% 385V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E92F3J1VND821MA65T
E92F3J1VND821MA65T Hakkında
United Chemi-Con üretimi E92F3J1VND821MA65T, 820µF kapasitansı ve 385V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. 112mOhm @ 120Hz ESR değerine ve 5000 saat ömürlü tasarıma (85°C'de) sahiptir. -25°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir. 4.9A @ 120Hz ve 7.007A @ 100kHz ripple current kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, düzeltici devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans değerine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 112mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.007 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V