E92F3J1VND152MAA0T
CAP ALUM 1500UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
E92F3J1VND152MAA0T
E92F3J1VND152MAA0T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 1500 µF kapasitans değeri, 385 V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Cihazın ESR değeri 120 Hz'de 61 mOhm olup, 100 kHz'de 11.297 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Operating sıcaklık aralığı -25°C ile 85°C arasında, 5000 saat ömür 85°C'de garanti edilir. Snap-In montaj türü ile through-hole uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ile sağlanmaktadır. Bileşen obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 61mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.297 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V