E92F351VSN681MR65T
CAP ALUM 680UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
E92F351VSN681MR65T
E92F351VSN681MR65T Hakkında
United Chemi-Con üretimi E92F351VSN681MR65T, 680 µF kapasitanslı, 350V rated voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipinde tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ile sunulan komponent, 120 Hz'de 164 mOhm ESR değerine ve 5000 saatlik ömrü 85°C'de garanti eder. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip bu komponent, 100 kHz'de 5.005 A ve 120 Hz'de 3.5 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutup bağlantısı gerekmektedir. Ürün şu anda obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 164mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.005 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V