E92F351VNT332MCA5T
CAP ALUM 3300UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
E92F351VNT332MCA5T
E92F351VNT332MCA5T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E92F351VNT332MCA5T, 3300 µF kapasitansa sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V dereceli voltaj ile yüksek güç uygulamalarında kullanılmaya uygun olan bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 37mOhm'dur. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 17.446 A ve 120 Hz'de 12.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipindeki komponentin toleransı ±20% olarak belirlenmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde kullanılır. Polarize yapısı nedecek doğru yönlendirme gereklidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 37mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.446 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V