E92F351VNT272MUA5U
CAP ALUM 2700UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
E92F351VNT272MUA5U
E92F351VNT272MUA5U Hakkında
United Chemi-Con E92F351VNT272MUA5U alüminyum elektrolitik kondansatörü, 2700 µF kapasitansa ve 350V rated gerilime sahip radyal snap-in montaj türüne sahip bir bileşendir. 41mOhm ESR değeriyle 120 Hz'de çalışabilir. Maksimum 15.587 A ripple akımını 100 kHz'de ve 10.9 A ripple akımını 120 Hz'de taşıyabilir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saatlik ömür garanti eder. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Through-hole montajı ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve diğer yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. Aktif üretim durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 41mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.587 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V