E92F351VNT272MC65T
CAP ALUM 2700UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
E92F351VNT272MC65T
E92F351VNT272MC65T Hakkında
United Chemi-Con üretimi E92F351VNT272MC65T, 2700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated gerilim ile güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay entegrasyonun sağlanır. ±20% tolerans ve 5000 saatlik ömür @ 85°C ile genel amaçlı uygulamalara uygundur. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. Polar polarizasyona sahiptir ve through-hole montajı destekler. Ürün yaşlanmış durumdadır (obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V