E92F351VND122MA80T
CAP ALUM 1200UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
E92F351VND122MA80T
E92F351VND122MA80T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E92F351VND122MA80T, 1200µF kapasitansa ve 350V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 90mOhm ESR değerine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı elektronik uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 120Hz'de 5.9A ve 100kHz'de 8.437A ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile +85°C işletme sıcaklık aralığında 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.437 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V