E91F501VNT821MC65T
CAP ALUM 820UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
E91F501VNT821MC65T
E91F501VNT821MC65T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E91F501VNT821MC65T, 820µF kapasitans değerine sahip 500V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 112mOhm ESR değeri ve 5000 saat 105°C ömür garantisi ile çeşitli elektronik devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır. ±20% tolerans aralığında bulunur. Yüksek frekans ripple akımı 5.72A@100kHz, düşük frekans ripple akımı 4A@120Hz değerlerindedir. Through-hole montajı için uygundur. Parça obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 112mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.72 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V