E91F451VSN391MA50U
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
E91F451VSN391MA
E91F451VSN391MA50U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E91F451VSN391MA50U, 390 µF kapasitansa ve 450 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial kasa tasarımı ile Through Hole montajını destekler. ±20% tolerans, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 5000 saatlik ömür ömrü sunar. 214 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de ölçülen düşük seri direnç ve 100 kHz'de 3.289 A Ripple Current kapasitesi güç kaynakları, enerji dönüştürme devreleri ve endüstriyel uygulamalarda filtreleme görevlerine uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 214mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.289 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V