E91F451VNT681MU50T
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
E91F451VNT681MU50T
E91F451VNT681MU50T Hakkında
United Chemi-Con üretimi E91F451VNT681MU50T, 680µF kapasitanslı, 450V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. ±20% toleransa sahip olan kondansatör, 120Hz'de 3.3A ve 100kHz'de 4.719A ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 135mOhm ESR değeri ile düşük serililer dirençte sahiptir. Through-hole montajı nedeniyle konvansiyonel PCB tasarımlarında uygulanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 135mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.719 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V