E91F451VNT152MUA5U
CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
E91F451VNT152MUA5U
E91F451VNT152MUA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E91F451VNT152MUA5U, 1500 µF kapasitansına sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 120Hz'de 61mOhm ESR değerine ve ±20% toleransa sahiptir. 100kHz'de 9.152A, 120Hz'de 6.4A ripple akım kapasitesine sahip olup, yüksek voltajlı güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 61mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.152 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V