E91F451VND681MB65T
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E91F451VND681MB65T
E91F451VND681MB65T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E91F451VND681MB65T, 680µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Through-hole montajlı radial, snap-in tasarımlı bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans, 123mOhm ESR @ 120Hz ve 5000 saat ömür @ 105°C özelliklerine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, 100 kHz'de 5.005A ve 120 Hz'de 3.5A ripple current kapasitesine sahiptir. Parça, üretim dışı (obsolete) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 123mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.005 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V