E91F451VND471MA65T
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
E91F451VND471MA65T
E91F451VND471MA65T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E91F451VND471MA65T, 470µF kapasitanslı ve 450V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In 4 Lead paket tipi ile montajı kolaydır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu komponentin, 105°C'de 5000 saat ömrü bulunmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 178mOhm olup, 100 kHz'de 4.004A, 120Hz'de 2.8A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% toleransa ve polar polarizasyona sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Parça durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 178mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.004 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V