E91F421VSN391MR65T
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E91F421VSN391MR
E91F421VSN391MR65T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E91F421VSN391MR65T, 390 µF kapasitansı ve 420 V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 204 mOhm ESR değeri ile 120 Hz frekansında ölçülmüştür. 100 kHz'de 3.289 A ripple akımı, 120 Hz'de 2.3 A ripple akımı kapasitesi vardır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür süresine sahiptir. Güç kaynakları, filtre ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Lütfen notadeyin, bu ürün kullanımdan kaldırılmış (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 204mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.289 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V