E91F421VNT122MC65T
CAP ALUM 1200UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
E91F421VNT122MC65T
E91F421VNT122MC65T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E91F421VNT122MC65T, 420V rated voltajında 1200µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür süresi ile endüstriyel ve güç elektronikleri uygulamalarında, AC güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltajlı filtreleme devrelerinde yer alan kondansatörlerdir. ±20% tolerans ve 86mOhm ESR değeri ile belirtilen bileşen, 4.6A @ 120Hz ve 6.578A @ 100kHz ripple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında stabil çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 86mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.578 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V