E91F421VND821MB65T
CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
E91F421VND821MB65T
E91F421VND821MB65T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E91F421VND821MB65T, 820µF kapasitansı ve 420V nominal voltajı ile tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal montajlı snap-in paket tipi ile through-hole devreler için uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömürlü tasarımlanmıştır. 120Hz'de 107mOhm ESR değerine ve ±20% toleransa sahiptir. 100kHz'de 5.434A, 120Hz'de 3.8A ripple current kapasitesine sahip olan komponentin durumu obsolete'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 107mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.434 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V