E91F421VND561MA65T
CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
E91F421VND561MA65T
E91F421VND561MA65T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E91F421VND561MA65T, 420V nominal gerilimde çalışan 560µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir. Radial snap-in kasa türü ile through-hole montajı destekler. 120Hz'de 3A ve 100kHz'de 4.29A ripple akım kapasitesine sahip, ESR değeri 120Hz'de 149mOhm'dur. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve yüksek gerilim endüstriyel devrelerde tercih edilir. Not: Bu ürün üretimi sonlandırılmış (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 149mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.29 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V