E91F401VNT122MC65T
CAP ALUM 1200UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
E91F401VNT122MC65T
E91F401VNT122MC65T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E91F401VNT122MC65T, 1200µF kapasitansa ve 400V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. 93mOhm ESR değeri ve 5000 saat ömür garantisi (-25°C ~ 105°C sıcaklık aralığında) sunar. 6.292A yüksek frekans (100kHz) ve 4.4A düşük frekans (120Hz) ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve düzenleme devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile tedarik edilir. Parça status obsolete olarak işaretlenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 93mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.292 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V