E91F401VND152MBA0U
CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
E91F401VND152MBA0U
E91F401VND152MBA0U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E91F401VND152MBA0U, 1500µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V voltaj derecelendirilmesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan radial tip snap-in montajlı komponenttir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 5000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilen bu kondansatör, 120 Hz'de 5.8A ripple akım taşıyabilir. ESR değeri 61mOhm olup, toleransı ±20%'dir. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolayca uygulanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 61mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.294 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V