E91F3J1VSN471MR65T
CAP ALUM 470UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
E91F3J1VSN471MR65T
E91F3J1VSN471MR65T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E91F3J1VSN471MR65T, 470 µF kapasitansına ve 385 V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi radial can snap-in paketlemede sunulan bu komponentin ±20% toleransı vardır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür süresine sahiptir. 174 mOhm ESR değeri ile 120Hz'de 2.5 A, 100kHz'de 3.575 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılır. Bileşen obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 174mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.575 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V