E91F3J1VSN221MR40T
CAP ALUM 220UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
E91F3J1VSN221MR40T
E91F3J1VSN221MR40T Hakkında
United Chemi-Con üretimi E91F3J1VSN221MR40T, 220µF kapasitansa sahip 385V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial can-snap-in paketlemesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına uygun olup, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve 336mOhm ESR değerine sahiptir. 120Hz'de 1.5A, 100kHz'de 2.145A ripple akımı kapasitesine sahip genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. AC güç kaynakları, filtering, energy storage ve genel elektronik devrelerde kullanılabilir. Mevcut durumu obsolete olup yerdeğiştirileri kontrol edilmelidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 336mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.145 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V