E91F3J1VND681MB50T
CAP ALUM 680UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
E91F3J1VND681MB50T
E91F3J1VND681MB50T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E91F3J1VND681MB50T, 680µF kapasitans değeri ve 385V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. 135mOhm ESR değeri ile 120Hz'de, 3.1A ripple akım kapasitesine 120Hz'de ve 4.433A kapasitesine 100kHz'de sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi bulunan bu kondansatör, ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Gücü düşüren, filtre ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak uygulanır. Bileşen şu anda üretim dışı durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 135mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.433 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V