E91F351VSN271MR40U
CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
E91F351VSN271MR
E91F351VSN271MR40U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E91F351VSN271MR40U, 270 µF kapasitansına ve 350 V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal kutu paketlemesi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür (105°C'de) ile güç kaynakları, ses sistemleri, güç dönüştürücüler ve kontrol devrelerinde kullanılır. 1.5 A @ 120 Hz ve 2.145 A @ 100 kHz ripple akım kapasitesi ile düşük ve yüksek frekans uygulamalarında çalışabilir. -25°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığı aralığında sürekli çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 324mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.145 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V