E50S8-5-2-T-24
ENCODER 50MM 5PPR 12-24VDC
Seri / Aile Numarası
E50S8-5-2-T-24
E50S8-5-2-T-24 Hakkında
E50S8-5-2-T-24, IndustrialeMart tarafından üretilen 50mm çapında incremental enkodördür. 8mm çapında düzleştirilmiş şaft (flatted end) aktuatöre sahip olup, devir başına 5 darbe (PPR) üretir. 12V ile 24V arasında DC gerilim ile çalışan bu cihaz, chassis monte tipi montaj yapısına ve totem pole çıkış tipine sahiptir. Kullanıcı tarafından seçilebilir yönelime (user selectable orientation) ve kablo terminasyon stili ile sunulmaktadır. Detent mekanizması bulunmamaktadır. İnkremental enkodörler, dönen şaftların hızı, yönü ve konum değişikliklerini ölçmek için endüstriyel uygulamalarda, makine kontrol sistemlerinde ve otomasyon ekipmanlarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 8mm Dia Flatted End
Orientation User Selectable
Output Type Totem Pole
Part Status Active
Pulses per Revolution 5
Termination Style Cable
Voltage - Supply 12V ~ 24V