E50S8-2000-3-T-24
ENCODER 50MM 2000PPR 12-24VDC
Seri / Aile Numarası
E50S8-2000-3-T-24
E50S8-2000-3-T-24 Hakkında
E50S8-2000-3-T-24, IndustrialeMart tarafından üretilen 50mm çaplı incremental enkodördür. 2000 pulse per revolution (PPR) çözünürlüğe sahip olup, 12V ile 24V arasında DC güç kaynağında çalışmaktadır. 8mm çapında düzleştirilmiş uç aktuatöre ve totem pole çıkış tipine sahiptir. Şasiye monte edilecek şekilde tasarlanmış olup, kullanıcı tarafından yönelenebilir oryantasyona ve kablolu termineye sahiptir. Makine kontrolü, konum takibi, hız ölçümü ve otomasyonlu sistemlerde konumlandırma uygulamalarında kullanılır. Detent mekanizması bulunmamakta olup aktif durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 8mm Dia Flatted End
Orientation User Selectable
Output Type Totem Pole
Part Status Active
Pulses per Revolution 2000
Termination Style Cable
Voltage - Supply 12V ~ 24V