E40S8-5000-3-T-24
ENCODER 40MM 5000PPR 12-24VDC
Seri / Aile Numarası
E40S8-5000-3-T-24
E40S8-5000-3-T-24 Hakkında
E40S8-5000-3-T-24, IndustrialeMart tarafından üretilen 40mm çapında incremental enkodördür. 5000 pulses per revolution (PPR) çözünürlüğüne sahip olup, 12V ile 24V arasında DC beslenme gerilimi ile çalışır. Totem pole çıkış tipine sahip olan cihaz, 8mm çapında düz uçlu actuator ile kullanıcı tarafından seçilebilir yönlendirmeye izin verir. Chassis mount montaj tipi ile endüstriyel uygulamalarda kullanılan makine kontrolü, hareket izleme, konum belirleme ve hız ölçüm sistemlerinde tercih edilir. Kablolu bağlantı terminasyonu ile sistem entegrasyonu kolaylaştırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 8mm Dia Flatted End
Orientation User Selectable
Output Type Totem Pole
Part Status Active
Pulses per Revolution 5000
Termination Style Cable
Voltage - Supply 12V ~ 24V