E40S6-2000-3-T-24
ENCODER 40MM 2000PPR 12-24VDC
Seri / Aile Numarası
E40S6-2000-3-T-24
E40S6-2000-3-T-24 Hakkında
E40S6-2000-3-T-24, IndustrialeMart tarafından üretilen 40mm çaplı incremental enkodördür. 2000 pulse per revolution (PPR) çözünürlüğe sahip bu cihaz, 12V ile 24V arasında değişen DC gerilim kaynakları ile beslenebilir. 6mm çapında düzleştirilmiş ucu (flatted end) bulunan aktüatör, şasi montajı için uygun şekilde tasarlanmıştır. Totem pole çıkış tipine sahip olan enkodör, kablolu termination ile gelir ve kullanıcı tarafından konumlandırılabilir bir yönlendirme sunar. Detent mekanizması bulunmayan bu cihaz, uygulamaya göre hassas konum kontrolü ve hız ölçümü gerektiren endüstriyel otomasyon, makine kontrol sistemleri ve robotik uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Orientation User Selectable
Output Type Totem Pole
Part Status Active
Pulses per Revolution 2000
Termination Style Cable
Voltage - Supply 12V ~ 24V