E37X501CPN682MEM9M
CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37X501CPN682MEM9M
E37X501CPN682MEM9M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37X501CPN682MEM9M, 6800 µF kapasitansa ve 500V voltaj derecelemesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount tipi bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 16mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülen düşük seri direnci, 31.725A ripple akım kapasitesi (10kHz) ve 22.5A (120Hz) ile yüksek akım yüklemelerine dayanabilir. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında 15000 saat ömür ömrü garantileyen bu bileşen, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Chassis montaj tipi endüstriyel ve yüksek güç uygulamalarına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 31.725 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V