E37X501CPN222MDB7U
CAP ALUM 2200UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37X501CPN222MDB7U
E37X501CPN222MDB7U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37X501CPN222MDB7U, 2200µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V dereceli voltaj seviyesinde çalışan bu bileşen, şasi montajı için vidalı terminal bağlantısı kullanılmaktadır. ±20% tolerans ve 48mOhm ESR değeriyle tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 15000 saat ömrü garantisine sahiptir. 10 kHz'de 13.113A ve 120 Hz'de 9.3A ripple akım kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj devrelerde filtre ve depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 48mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.113 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V