E37X501CPN152MD92M
CAP ALUM 1500UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37X501CPN152MD92M
E37X501CPN152MD92M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37X501CPN152MD92M, 1500µF kapasitanslı, 500V rated voltaj ile tasarlanmış screw terminal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi montajı ile güç kaynakları, endüstriyel kontrol devreleri, enerji dönüştürücü ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 67mOhm ESR değeri, 10.152A ripple current (10 kHz) kapasitesi ile yüksek frekanslı devreler için uygun özelliklere sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 15000 saatlik ömür garantilidir. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 67mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.152 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V