E37X451CPN822MEM9U
CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37X451CPN822MEM9U
E37X451CPN822MEM9U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37X451CPN822MEM9U, 8200 µF kapasitansına ve 450V voltaj derecelendirilmesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminallı radial can paketinde sunulan bu kondansatör, yüksek voltajlı güç sistemleri, endüstriyel donanımlar, voltaj düzeltme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 13mOhm ESR değeri ile düşük kayıp sağlar. 120Hz'de 25.1A ve 10kHz'de 42.441A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan komponent, 85°C'de 15000 saat ömür süresi garanti edilmektedir. ±20% tolerans ile sunulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 42.441 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V